پرینت

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه بازدید ازبنیاد فرهنگی روایت فتح: خلاقیت و ابتکار ازشاخصه های مدیر جهادی و انقلابی است

سردار محمدحسین سپهر در بازدید از بنیاد فرهنگی روایت فتح ضمن بیان شاخصه های افراد جهادی گفت: مدیران جهادی باید ابتکار و خلاقیت داشته و ضمن عبور از مشکلات با توکل به یاری خداوند و در راه او، تلاش و جهادی فرهنگی کنند.
بازدید سردار سپهر

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، سردار محمد حسین سپهر، جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین ضمن بازدید از مجموعه های بنیاد فرهنگی روایت فتح در جریان فعالیت های انجمن عکاسان و گروه مستند روایت فتح قرار گرفته و به هم اندیشی با مدیران آن ها پرداختند.
سردار سپهر ضمن بازدید از گنجینه تصویری انقلاب و دفاع مقدس که توسط گروه مستند روایت فتح ایجاد شده است به اهمیت این گنجینه اشاره کرده و گفت: گنجینه تصویری انقلاب و دفاع مقدس که توسط بنیاد فرهنگی روایت فتح و گروه مستند این بنیاد جمع آوری شده، گنجینه ای بزرگ برای آیندگان و تاریخ دفاع مقدس بوده که امکان استفاده پژوهشی در دانشگاه ها را نیز فراهم می‌کند.
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در رابطه با این گنجینه افزود: هنرمندان اهل ذوق باید تلاش کنند تا با استفاده از این گنجینه اقدام به تولید آثاری منزلت آفرین برای انقلاب و دفاع مقدس کنند.
وی تصریح کرد: این گنجینه  و نتیجه تلاش‌های صورت گرفته برای آن، می‌تواند مبنایی برای تولیدات و اقدامات فرهنگی و هنری در رابطه با دفاع مقدس باشد و امیدواریم تا زحمات پرفایده عزیزانمان در بنیاد فرهنگی روایت فتح برای جمع آوری این آرشیو تبدیل به تولیداتی ارزشمند و فاخر در تاریخ انقلاب اسلامی شود.
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در این بازدید که به همراه سید محمد یاشار نادری رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح انجام گرفت، از تلاش های انجمن عکاسان انقلاب و دفاع و مقدس و همچنین گروه مستند روایت فتح تقدیر به عمل آورده و فعالیت های این بنیاد را مهم و کلیدی در عرصه فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی برشمردند.